Oczyszczająca herbata czerwona Pu Erh


Ognisty smok - Czas na Herbatę
Ognisty smok – Czas na Herbatę

Aby skutecznie dbać o linię warto poza ćwiczeniami i dietą wykorzystywać również naturalne sposoby poprawy przemiany materii. Niezawodnym sposobem na oczyszczenie organizmu jest czerwona herbata Pu Erh, zwana nie bez powodu „zabójcą tłuszczu”. Regularnie spożywana filiżanka czerwonego naparu marki Czas na Herbatę, zadba o naszą sylwetkę oraz dostarczy nam solidnej dawki pozytywnej energii.

3 minuty oczyszczenia

Każdy, kto kiedykolwiek zmagał się  z nadprogramowymi kilogramami wie, że skutecznych sposobów na efektywne odchudzanie nigdy dość. Niezawodnym towarzyszem wszystkich diet stanie się czerwona herbata Pu Erh marki Czas na Herbatę, znana również jako „zabójca tłuszczu”. Ten ciemnoczerwony, korzenny napar przyspieszy proces usuwania toksyn  z organizmu, zadba o metabolizm, obniży cholesterol, a także, co w jego przypadku jest kluczowym atutem, ograniczy wchłanianie tłuszczu w jelitach, dbając o naszą smukłą linię.

Choć już sama herbata Pu Erh w czystej postaci dostarcza wielu wyjątkowych doznań, to dla miłośników bardziej wyrafinowanych smaków marka Czas na Herbatę przygotowała również szereg opartych na jej głębokim aromacie kompozycji z dodatkami. Należy do nich między innymi Ognisty Smok, którego susz powstał na bazie czerwonej herbaty Pu Erh, a jego bogaty bukiet smakowy wzbogacono dodatkiem drobnych listków rooibos, kwiatem słonecznika, aromatyczną truskawką, ananasem, jabłkiem oraz orzeźwiającą skórką pomarańczową. Dzięki tej finezyjnej kompozycji jedna filiżanka herbaty połączy w sobie chwilę słodkiego zapomnienia z troską o zdrowie.

Zarówno herbatę Pu Erh, jak i kompozycję Ognisty Smok marki Czas na Herbatę należy zaparzać zanurzając jedną łyżeczkę suszu w 200 ml wody o temperaturze 90oC na czas 2-4 minut.

Królewski smak

Dawniej czerwona herbata mogła być spożywana jedynie przez cesarza. Niemniej dziś każdy może delektować się jej wyjątkowym smakiem. Za głębię jej aromatu odpowiedzialny jest dodatkowy etap fermentacji, który poprzedza stworzenie gotowej kompozycji. Nie tylko wpływa on na walory smakowe herbaty Pu Erh, ale stanowi zarazem źródło jej dobroczynnego wpływu na nasze zdrowie.

Czerwona herbata Pu Erh marki Czas na Herbatę to idealna propozycja nie tylko dla osób walczących z nadprogramowymi kilogramami, ale także dla każdego, kto pragnie wprowadzić do własnego życia nutę harmonii, zabarwioną aromatycznym smakiem tego pełnego witalności naparu.

Ognisty smok - Czas na Herbatę
Ognisty smok – Czas na Herbatę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *