African Mango – wygrana w walce z nadmiernym apetytem

African Mango - victory in the fight against excessive appetiteAfrican Mango – Gewinn im Kampf gegen den übermäßigen AppetitAfrican Mango – victoria sobre el apetito excesivo
African Mango – wygrana w walce z nadmiernym apetytem
African Mango – wygrana w walce z nadmiernym apetytem

Ostatnio na rynku suplementów wspomagających odchudzanie zrobiło się głośno o African Mango. Chodzi o afrykańską roślinę Irvingia gabonensis, której nasiona wykazują dużą skuteczność w spalaniu tłuszczów i hamowaniu apetytu. Obecnie na rynku jest kilku zaufanych producentów preparatów z Irvingia gabonensis. Wszystkie one mają postać pastylek, które należy spożywać razem z posiłkami. Czy faktycznie są tak skuteczne jak obiecują ich producenci? I czy są bezpieczne dla zdrowia?

Skład African Mango

Głównym składnikiem wszystkich preparatów odchudzających z afrykańskim mango jest ekstrakt z nasion drzewa Irvingia gabonensis. Mieszkańcy Afryki używają go od dawna jako dodatek do swoich potraw. Teraz sprawdzili go także europejscy naukowcy i potwierdzili, że jest to niezwykle skuteczny w działaniu spalacz tłuszczu (fat burner). Innymi słowy African Mango potrafi zamienić odkładający się w organizmie tłuszcz w energię i tym samym zredukować masę naszego ciała. Są opinie, które mówią o 7 kg w przeciągu miesiąca!

African Mango (Irvingia gabonensis)

Niestety, bardzo często kiedy chudniemy w tak szybkim tempie odbija się to również na naszym zdrowiu, bo razem z kilogramami tracimy cenne witaminy i minerały. Tym bardziej należy docenić skład preparatów z afrykańskim mango. Oprócz ekstraktu z Irvingia gabonensis zawierają one cenne kwasy tłuszczowe, minerały i polifenole, które są skutecznymi przeciwutleniaczami (spowalniają proces starzenia organizmu oraz zapobiegają rozwojowi nowotworów i chorób cywilizacyjnych). Podsumowując, skład suplementów z African Mango zapewnia skuteczny i zdrowy proces odchudzania.

Opinia użytkowniczki suplementu odchudzającego z African Mango

Kiedy zaczęłam stosować środek odchudzający z African Mango, to pierwsza rzecz, jaką zauważyłam to mniejsze poczucie głodu i chęci podjadania. Zgodnie z zaleceniami producenta przyjmowałam jedną tabletkę razem z posiłkiem i przez zdecydowanie dłuższy czas czułam się najedzona. Dzięki temu łatwiej mi było zmniejszyć spożywane porcje i wyeliminować podjadanie między posiłkami. I zaczęłam konsekwentnie tracić na wadze.

Nie zauważyłam żadnych negatywnych skutków ubocznych, czułam się dobrze i na pewno nie czułam głodu. To, że preparaty odchudzające z mango afrykańskim zawierają dodatkowo witaminy i minerały jeszcze bardziej przekonuje mnie, że warto kontynuować odchudzanie z tym właśnie suplementem diety.

Obecnie produkty dostępne są w Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Austrii, Włoszech, Francji, Holandii, Belgii, Grecji, Rosji, Polsce, Rumunii, Czechach, Słowacji, Bułgarii, Estonii, Wietnamie i Serbii oraz na Cyprze, Węgrzech, Litwie i Łotwie.

Tłumaczenia

Artykuł "African Mango – wygrana w walce z nadmiernym apetytem" w innych wersjach językowych
 
African Mango - victory in the fight against excessive appetite in English:
African Mango - victory in the fight against excessive appetite
African Mango – Gewinn im Kampf gegen den übermäßigen Appetit Deutsch:
African Mango – Gewinn im Kampf gegen den übermäßigen Appetit
African Mango – victoria sobre el apetito excesivo Español:
African Mango – victoria sobre el apetito excesivo
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *