Jak oszukać głód cz.1


pięć posiłkow dziennieRozpoczynamy krótki cykl poświęcony zdrowym metodom oszukania głodu. Wszyscy znamy to nieprzyjemne uczucie ściskania w żołądku i burczenia w najmniej oczekiwanych momentach. To właśnie ON – żołądek daje Nam znać, że już czas coś przekąsić. Niestety ten swoisty „Pan i Władca” zmusza Nas do podjadania, najczęściej rzeczy wysokokalorycznych.

Wiedzieliście, że ludzki organizm działa na zasadzie określonych schematów, coś na kształt zaprogramowanej maszyny? Nie bez przyczyny dietetycy i lekarze wymuszają na Nas spożywanie 5 posiłków dziennie. Przyzwyczajając się do nawyku jedzenia kilku mniejszych posiłków dziennie co parę godzin uczymy Nasz organizm, a przede wszystkim żołądek do pewnej rutyny. Zgadnijcie do jakich wniosków doszły osoby stosujące zasadę „mniej a częściej”?

http://www.konsultantka.com.pl/odchudzanie/ultra-slim

Otóż, że jest to najlepszy sposób na pozbycie się uczucia głodu pomiędzy posiłkami! „Nauczony” danego schematu organ przestaje nękać swojego właściciela ssaniem, ściskaniem i burczeniem, automatycznie uwalniając Nas od zgubnych skutków podjadania. Proste, czyż nie:) Podsumowując pierwszym sposobem na oszukanie głodu jest zdrowa, pięcio posiłkowa dieta.

Optymalny spalacz tłuszczu